۹ : ۲۸ 9 صفر 1440 / 20 October 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

طلافروشی‌های بازار باز شدند/ دستگیرشدگان ربطی به اصناف ندارند
رئیس هیأت امنای بازار از بازگشت همه بازاریان به مغازه‌های خود و فعال بودن بازار در شرایط عادی خبر داد و گفت: هیچ یک از دستگیرشدگان ربطی به اصناف نداشتند.

کارآمدنیوز : به گزارش ایسنا، درپی شرایط پیش آمده در بازار بزرگ پایتخت که جمعی از کسبه کرکره مغازه‌هایشان را پایین کشیده بودند و منتظر تامین مسائل امنیتی بودند تا به کسب و کارشان برگردند، از روز گذشته شرایط بازار به حالت عادی خود بازگشت و فقط طلافروشان در باز کردن مغازه‌هایشان تردید داشتند که به گفته عبدالله اسفندیاری - رئیس هیأت امنای بازار تهران - امروز (پنجشنبه) همه کسبه بازار حتی طلافروشان به مغازه‌های خود برگشتند و کارشان را در شرایطی کاملا عادی و طبیعی ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه هیچ یک از دستگیرشدگان در روزهای گذشته در بازار ارتباطی به اصناف و کسبه نداشته‌اند، به ایسنا گفت: امروز بازار تهران شرایط و فضای کاملا عادی را تجربه کرد و همه کسبه حتی آن‌هایی که مغازه‌هایشان را تا دیروز بسته بودند به کسب و کار خود ادامه دادند و هیچ مشکلی هم اکنون در بازار تهران مشاهده نمی‌شود.

رئیس هیأت امنای بازار تهران افزود: قطعا بازاریان و کسبه همچنان نسبت به برخی از شرایط اقتصادی مانند نوسانات ارزی انتقاد دارند و این مسائل با حضور مسئولان دولتی از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت بررسی شده است.

اسفندیاری تأکید کرد: همه مسئولان دولتی و بخش خصوصی باید به دنبال حل مشکلات کسبه، بازاریان و مردم باشیم که همین مسئله در جلسات مختلف مورد تأکید قرار گرفته و در تلاشیم تا این مشکلات را حل کنیم.

کد مطلب: 22955  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۴/۸  |  ساعت: ۱۱ : ۵۳

نظرات ارسال شده