۲۲ : ۲ 11 رمضان 1439 / 26 May 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد

عرضه اولیه عطرین نخ قم در فرابورس منتفی شد
در حالی که روز گذشته مدیرعملیات بازار فرابورس از عرضه اولیه سهام عطرین نخ قم خبر داد و دسترسی معامله‌گران آنلاین نیز برای ثبت سفارش در سامانه معاملات باز شد، درساعت ۱۴:۵۳ دیروز این مدیریت با انتشار اطلاعیه‌ای دیگر از منتفی شدن این عرضه اولیه خبر داد.

کارآمدنیوز : به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در حالی که بنابر اعلام فرابورس ایران قرار بود 15 میلیون سهم معادل 15 درصد کل سهام شرکت عطرین نخ قم در روز یکشنبه سوم دیماه امسال در فرابورس ایران عرضه اولیه شود، با توجه به لزوم انتشار اطلاعات در کدال و آگاهی سهامداران و به دلیل ابهام در اطلاعات ارائه شده، عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس لغو و به روز(دوشنبه) موکول شد.

بر این اساس مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ایران روز گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو پیام قبلی این مدیریت در خصوص عرضه اولیه سهام شرکت عطرین نخ قم در نماد (نطرین)، تاکید می گشود دوره ثبت سفارش از ساعت 12:30 لغایت 14:30 می باشد.

همچنین برای این عرضه اولیه حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 125 سهم و کف و سقف قیمتی به ترتیب 4780 ریال تا 5019 ریال تعیین شده است و کارگزاران باید راس ساعت 14:30 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود نمایند.

بر این اساس نیز دسترسی معامله گران آنلاین جهت صدور دستور خرید در سامانه معاملاتی باز شد و سرمایه گذاران توانستند در این بازده زمانی دستورهای خرید خود را صادر نمایند.

با وجود این در ساعت 14:53 دیروز مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ایران دوباره با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو پیام های قبلی این مدیریت، به منظور بررسی اطلاعات جدید ارائه شده توسط حسابرس شرکت، زمان عرضه اولیه سهام شرکت عطرین نخ قم در نماد معاملاتی نطرین تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

کد مطلب: 21977  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۱۰/۵  |  ساعت: ۱۰ : ۳۲

نظرات ارسال شده