۲۲ : ۴ 11 رمضان 1439 / 26 May 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد

حضور ایران خودرو دیزل در نمایشگاه حمل‌ و نقل عمومی و خدمات شهری
شرکت ایران‌خودرو دیزل با جدیدترین محصولات خود در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری شرکت کرده که برخی از این محصولات حاصل همکاری مجدد این شرکت با شرکای قدیمی خود مانند مرسدس بنز و هیوندای است.

کارآمدنیوز :  به گزارش ایکوپرس به نقل از روابط عمومی ایران خودرو دیزل، از جمله محصولات جدید حاضر در این نمایشگاه می‌توان به محصولات شرکت مرسدس بنز شامل  کامیون‌های کشنده اکتروس 1844 و اکتروس 3344S، کامیون باری اکتروس 2536L، کامیون کمپرسی اکتروس 3341K و کامیونت‌های مدلHD65  و HD78 شرکت هیوندای با کاربری یخچال، کامیون کشنده شاکمن با گیربکس اتوماتیک و همچنین محصول پیکاپ دیزلی با تجهیزات آفرود و پیکاپ بنزینی، اشاره کرد.

کامیون کشنده فوتون، اتوبوس جدید بین‌شهری، دو مدل اتوبوس‌ شهری 12 متری به همراه محصولاتی همچون ون وانا و ون وانا با کاربری آمبولانس سایر محصولاتی هستند که در غرفه شرکت ایران خودرو دیزل به جشم می‌خورند.

کشنده اکتروس 1844 مرسدس بنز و اتوبوس جدید بین‌شهری (که در شرکت ایران خودرو دیزل طراحی و تولید شده است) از محصولاتی هستند که در دومین دوره نمایشگاه‌ خودرو تهران مورد ‌توجه خاص مشتریان و خریداران محصولات تجاری قرارگرفته بودند و در این نمایشگاه نیز پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان روبرو شوند.

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از سوم تا ششم دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای علاقمندان به محصولات این حوزه خواهد بود.

کد مطلب: 21970  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۱۰/۴  |  ساعت: ۱۵ : ۱۲

نظرات ارسال شده