۱۴ : ۴۶ 3 صفر 1439 / 24 October 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان

فروش ویژه با تحویل فوری محصولات گروه سایپا
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از شرایط فروش استثنایی این گروه خودرو سازی همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.

کارآمدنیوز : به گزارش سایپا نیوز، رضا تقوی با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودرو سازی سایپا همزمان با شروع فصل تعطیلات و آغاز سفرهای تابستانی و در راستای رضایتمندی و رفاه حال مشتریان محترم اقدام به برقراری شرایط فروش ویژه تحت عنوان جشنواره فروش نقدی محصولات گروه خودروسازی سایپا نموده است.

 وی گفت: در این طرح خودروهای پر طرفدار گروه خودرو سازی سایپا مانند انواع محصولات  تیبا، تیبا2، سراتو، ساینا، آریو و CS35 گنجانده شده که به صورت فوری نقدی با زمان تحویل فوری و پیش فروش نقدی با سود مشارکت مناسب به همراه گارانتی بدنه رایگان به هموطنان عزیز عرضه می شود.

تقوی خاطر نشان کرد: در این طرح خودروهای لوکس برلیانس از محصولات شرکت پارس خودرو به صورت پیش فروش نقدی و اعتباری با سود مشارکت و تسهیلات مناسب  به مشتریان گرامی عرضه می شود.

وی با بیان محدود بودن مدت زمان و تعداد خودروها اظهار داشت: مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانی www.saipacorp.com   و یا از طریق شبکه نمایندگی ها اقدام به ثبت نام کنند.

کد مطلب: 21110  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۴/۱۲  |  ساعت: ۱۱ : ۳۰

نظرات ارسال شده